Zajmuję się zakładaniem systemów ewidencjonujących czas pracy. Sprawdźcie jak monitorować pracę pracowników
Wednesday September 18th 2019

Dla kogo karty lojalnościowe?

Dzisiejszy klient ma do wyboru przeróżne formy programów lojalnościowych. Są one oferowane w formie punktów (naklejek), kuponów, aplikacji mobilnych, a także kart lojalnościowych. 

 

Gdzie przechowywać karty lojalnościowe?

 

Współczesny klient ma dostęp do dużej ilości sklepów i firm usługowych. Dlatego też coraz większym problemem jest noszenie kart lojalnościowych przy sobie. Po prostu brakuje miejsca w portfelu. A nie zawsze możemy przewidzieć, gdzie akurat tego dnia będziemy robić zakupy po pracy. Poza tym także planowanie i myślenie, którą kartę aktualnie wziąć z domu jest męczące. Dlatego dla takich osób dobrym rozwiązaniem jest aplikacja mobilna, w której skanujemy kody ze wszystkich posiadanych kart lojalnościowych. Dzięki temu wszelkie posiadane karty można mieć zawsze przy sobie. Jedynym minusem takiego rozwiązania jest to, że trzeba pamiętać o ładowaniu telefonu. Niestety mając rozładowany smartfon, nie można skorzystać z aplikacji.

Programy lojalnościowe dla wszystkich

 

Praktycznie w każdej branży istnieją sklepy (najczęściej sieciówki), które oferują zniżki dla osób, które posiadają karty lojalnościowe. Dlatego też praktycznie każdy ma dostęp do programów lojalnościowych. A warto, ponieważ w ciągu roku można dzięki temu zaoszczędzić od kilkudziesięciu złotych do nawet kilku tysięcy. Wszystko w zależności od wypracowanej zniżki a także kwoty wydawanej na zakupy bądź też usługi.

Next Topic:

More from category

Po co ewidencja czasu pracy?
Po co ewidencja czasu pracy?

Każdy pracodawca, kiedy zatrudnia nowego pracownika ma obowiązek prowadzenia różnego rodzaju dokumentacji. Na [Read More]

Plastikowe karty
Plastikowe karty

Wielu z nas posiada bądź posiadało kiedykolwiek wizytówki albo reklamy przedsiębiorstw w postaci karty [Read More]

Laminarka
Laminarka

Laminarka, inaczej nazywana ”laminator” służy przedłużaniu żywotności dokumentów bądź innych [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives